Všechny články

15.4.2010 - koncert v pražském Vagonu

Zítra od 21:00 vystoupíme v pražském Vagonu. Půjde opět o nekuřáckou show a připraveny pro vás máme starší songy i s nějakou tou novinkou. Go go little Queenie..

11.3.2010 - koncert v pražském Vagonu

Těšíme se na vás tento čtvrtek ve Vagonu. Naše kapela se po čtyřech letech „revivalovaní“ nachází v zajímavém období a tak se nemůžeme dočkat rozdání spousty energie a doufáme, že překonáte atmosféru minulého koncertu ;-) Startujeme od 21:00 ve Vagonu.

Nové nahrávky

Večer v pátek 5.3.2010 bychom měli uvolnit 3 nové nahrávky k ochutnání. Budou chutnat?

3.2.2010 - narozeninové vystoupení

Všechny srdečně zveme na náš středeční koncert. Oslavíme čtvrté „narozeniny“ a nálada jistě bude veselá..) Tedy 3.2.2010 od 21:00 v pražském music clubu Vagon.

Co je nového?

Již nějakou dobu avizujeme spuštění nového webu a zveřejnění nových nahrávek. Prozatím jsou nahrány backingtracky, přičemž tento týden proběhne další část nahrávání. Mezitím probíha dolaďování webových stránek. No.. Snad bude brzy vše kompletní.

Včerejší Vagon

Děkujeme za tu nejúžasnější atmosféru, kterou jsme doposud ve Vagonu zažili. Také vás přišlo požehnaně – konkrétně 287 platících. Dělá nám radost, když se můžeme bavit před tak skvělým publikem a jsme rádi za vaši návštěvu. Kéž si nás budete užívat i nadále..)

Hezký rok 2010

Svátky jsou za námi, prodloužený víkend také a my vás vítáme v roce 2010 touto novinkou. Vlastně je to jen krátký přehled nejbližšího, co nás čeká. Tedy… V první řadě se uvidíme 9.1.2010 tradičně ve Vagonu, kde zahájíme naše letošní koncertování. Jsme plni energie, čili se těšíme moc. Také v tomto měsíci chystáme nové nahrávky (aktualizace je více než nutná) a spuštění nového webu. Snad plány klapnou a na únor bude vše připraveno. Mějte se pěkně!

Šťastné a Veselé!

Přejeme všem krásné prožití svátků vánočních a šťastný vstup do roku 2010. Děkujeme za vaše návštěvy v tomto roce již téměř uplynulém. Rozhodně se těšíme v budoucnu! Dnešní večer mějte pěkný, užijte si ho, načerpejte energii a mějte se prostě fajn.. Zdraví vás Queenie… THUMBS UP

World AIDS Day

Dnes je světový den boje proti HIV/AIDS. Vzpoměňme si, co způsobilo smrt Freddie Mercuryho a chraňme se před tím. http://www.aids-pomoc.cz/

4.12.2009 - 21:00 - Vagon

Po „Vzpomínce na Queen“ tu máme další vystoupení. Tentokráte ve Vagonu oslavíme Vánoce trochu dříve :-) Navíc na místě bude výjimečně i českým fan klubem organizovaný specialní „vzpomínkovský“ Queen shop pro všechny (nejen) fanoušky. Samozřejmě – a co je hlavní – oživíme i náš playlist!