Všechny články

Poslední listopadové dny

Všem ze Vzpomínky na Queen díky! Slibujeme, že vám budeme dělat radost i nadále. PS: Zítra si všichni vzpomeňte na Freddieho :_-(

Vzpomínka před námi

Děkujeme za páteční návštěvu! Opět jsme si vystoupení tuze užívali a to především díky vám.. Nyní nás všechny 21.11.2009 čeká Vzpomínka na Queen. Chystáme show, která vás, fanoušky Queen, doufejme dostane!

Předvzpomínkový Vagon

V pátek se ještě před Vzpomínkou sejdeme ve Vagonu. V našem plánu je připravit odlišný playlist oproti vzpomínkovému vystoupení v EXITU 21.11.2009, čili bychom v průběhu těchto dvou vystoupení měli přehrát valnou většinu repertoáru. Bavte se a užívejte krásy podzimu!

Tuto sobotu Večer Legend radia HEY!

Tento víkend bude velmi příjemný. 23.10.2009 se vám představíme ve Velkých Pavlovicích a o den později – tedy 24.10.2009 – přijedeme zbořit brněnské KC Semilasso! Spolu s Rolling Stones revival a se skvělými The Backwards (The Betales revival) vystoupíme na „Večeru legend radia HEY“. Překonáte letos atmosféru minulých ročníků? WE WILL ROCK YOU!

Pěkný pátek

Děkujeme všem za páteční návštěvu Vagonu. Skutečně se potvrdila statistika týkající se návštěvnosti a tentokráte se povedlo o něco překonat náš rekord. Přišlo vás mnoho, což je chválihodný výsledek. Těšíme se na další show a nechť jste baveni a bavíte se i nadále!

Vagon 9.10.2009

Ahoj všichni! Přijďte se tento pátek 9.10.2009 spolu s námi bavit do pražského klubu Vagon. Opět pro vás chystáme zajímavý playlist a jsme napjatí, jak nakonec dopadne. Říjen je statisticky nejnavštěvovanější měsíc – uvidíme?

Pondělí svatováclavské

Děkujeme za všechny ohlasy a vaši včerejší návštěvu. Byly skvělé podmínky – počasí, technika (až na ty dva výpadky), publikum.. Byla by škoda, společně si to neužít. Dnes si užijme pondělní volno a třeba příště s Queenie opět na viděnou! V případě zájmu neváhejte navštívit náš Facebook-profil: http://www.facebook.com/…/70716456954

Zítra na Proseku

Queenie zítra vystoupí na svatováclavských slavnostech v Praze na Proseku „U Proseckého kostela“. Naše vystoupení začně v 15:30 po Heleně Zeťové. Vstup je zdarma a zítra bude slunečný den. Přijďte se podívat…> "http://www.pra­ha9.cz/?c_id=92­73

Turecko - odloženo!

S ohledem na škody napáchané nedávnými povodněmi na území Turecka je naše vystoupení v Instanbulu odloženo. Včera odpoledne nás s tímto kontaktoval pořadatel akce, jenž zároveň doplnil, že byla turecká metropole uvržena do stavu smutku. Již nyní probíhá jednání o náhradním termínu. Snad vše dopadne již brzy.

5.9.1946

Happy birthday Freddie.. Rock it tonight!