Všechny články

Jičín 12.9. - festival ''Jičín město pohádky''

Tento pátek nás můžete vidět na Valdštějnově náměstí v pohádkovém městě Jičín. Startujeme ve 21:00, přičemž se těšte na naši plnou dvouhodinovou show! Těšíme se na Vás!

Montreux viva

Tak a vystoupení v Montreux je za námi.. Díky všem, co jste s námi vyrazili. Snad se Vám výlet líbil ;-) Jsme velmi pocteni, že jsme mohli být součástí tak krásné události, jakou sraz Queen fans na tomto překrásném místě je. Organizace byla perfektní – všem fandům účast na budoucích ročnících jenom doporučujeme. Již brzy můžete očekávat novou fotogalerii obsahující záběry z tohoto Freddieho memoriálu.

Vagon 2.9. - !ZRUŠENO!

S velkou lítostí Vám oznamujeme, že zítřejší koncert ve Vagonu byl ze zdravotních důvodů zrušen. Náhradním programem bude „Queen večer“ s videoklipy, živými a raritními nahrávkami Queen. Večerem bude provázet předseda FC Tornádo Queen pan Karel Lehner.

Queenie's medley

V sekci „Ke Stažení“ nyní najdete naši novou nahrávku → https://www.queenie.cz/…/queenie.mp3. Jde o polostudiovou nahrávku, natočenou bez zavádějícího studiového dokrášlování jednotlivých nástrojů či vokálů.

Co příště?

Po skvělém sobotním vystoupení se Vám kapela představí v klubu Vagon již 2. září, přičemž své vystoupení pojme jako generální zkoušku před vystoupením ve švýcarském Montreux. Těšit se můžete na úplně jiný playlist s cca 10 novými písněmi. Doufáme také, že bude vše připraveno a uvidíte nás již v nových kostýmech a s velmi raritní elektro-analogovou bicí soupravou Simmons SDS7, kterou v 80. letech používal např. i Roger Taylor!

Uzávěrka přihlášení k výjezdu do Montreux

Rádi bychom Vás upozornili, že se na společný výlet „za Freddiem“ můžete přihlásit nejpozději do 17.8.2008. Děkujeme

16.8.2008 v klubu Vagon

Po dvou měsících se Vám kapela opět představí v pražském klubu Vagon. Tentokráte již zcela sama a navíc Vám nabídne některé z nových písní speciálně připravovaných pro vystoupení v Montreux. Těšíme se na Vás!!

It's a beautiful day..

Dovolte nám oznámit zásadní a radostnou změnu, jež se udála v životě našeho kytaristy. Totiž 2.8.2008 spojil svazkem manželským život svůj s životem své přítelkyně. Celí Queenie přejí novomanželům Matouškovým mnoho dobrého a hodně síly do dalších etap jejich společného života. Pozn.: zbytek kapely je stále ještě volný ;-)

Večer Legend Rádia Hey

S potěšením oznamujeme všem (nejen) brněnským fanouškům, že se letos opět zúčasníme akce, jejíž název ji vystihuje lépe než jakékoli jiné komentáře. Večera Legend Rádia Hey v KC Semilasso se spolu s námi zúčastní PINK FLOYD Distant Bells revival, LED ZEPPELIN Myst revival a DEEP PURPLE Koberec Band revival. Těšíme se na skvělou show a především na skvělé brněnské publikum, které na loňském ročníku vytvořilo úžasnou atmosféru!

S Queenie do Montreux

Kapela Queenie ve spolupráci s FC Tornádo Queen pořádá výjezd českých fanoušků na letošní FM Montreux Memorial Day. Pojeďme si společně užít Freddieho narozeniny do tohoto překrásného města. Vše se bude odvíjet dle Vašeho zájmu, jelikož pronájem autobusu není jednoduchá záležitost. Pokud bude tedy dostatečný počet zájemců, jsme schopni zajistit dopravu i ubytování přímo v Montreux! Rádi bychom vytvořili skvělou atmosféru a společně pak připili Freddiemu k jeho 62. narozeninám. Z důvodu zajištění ubytování prosím neváhejte. Pro rezervaci nebo více informací pište na e-mailovou adresu montreux@queenie.cz. Akce se koná 5. – 6. září 2008. Mimo Queenie v Montreux vystoupí Peter Freestone, Jacky Smith, Mike Moran, Greg Brooks a vynikající Rock4. A samozřejmě k návštěvě láka Freddieho socha a nádherné prostředí městečka. Více informaci o akci na http://www.montreuxmusic.com/

Leták ke stažení