Všechny články

Queenie ve Snídani s Novou

27.5.2015 si Queenie přivstali, aby byli hosty pořadu Snídaně s Novou. Mimo to, že jsme sami byli hosty, jako hosta jsme si pozvali sopranistku Markétu Mátlovou, s níž jsme zahráli árii Barcelona. Na rozhovor s námi se můžete podívat níže, pro více videí ze Snídaně s Novou prosíme navštivte náš youtube kanál.

Zima/jaro 2015 - Skandinávie

Včerejšího dne jsme započali nejnáročnější část našeho aktuálního skandinávského turné. Po Finsku a Norsku nás čekají 2 týdny ve Švédsku, jež čítají celkem 8 koncertů.

První město dobyto! Stalo se jím nejstarší vikingské město Västerås. Jak o nás psali můžete číst pod následujícím odkazem: http://vlt.se/…-queenkopior

Mimo jiné zahrajeme v univerzitním městě Uppsala, kde zcela exkluzivně zazní duet Barcelona. Naším hostem je populární švédská operní pěvkyně Elisabeth Wanngård. Zajímavostí koncertu v místní aule pro 1800 lidí bude i to, že od koncertu Led Zeppelin 15. března 1969 půjde o první rockový koncert, jenž tento klasický koncertní sál, který hostil např. i papeže Jana Pavla II., pamatuje.

edit 23.3.2015 16.19:

Krásný report z představení v Jönköpingu: http://www.jonkopingsposten.se/…g-av-queenie

Michael Kluch pro největší český muzikálový server Musical.cz

Náš zpěvák Michael Kluch nejen o sobě v rozhovoru pro Musical.cz.

„Předně bych chtěl říci, že naši kapelu ani revivalem nenazýváme. To, co děláme, je hudební divadlo. Máme autentické nástroje, písně hrajeme v původních tóninách, nosíme dobové kostýmy a na jevišti jsme každý ve své roli. Nejde o imitaci, my jednoduše hrajeme Queen. Troufám si tvrdit, že díky takovéto filozofii jsme úspěšní a proto to řeknu přesně naopak – díky mé kapele jsem svobodný, protože kapela je nejen mým primárním příjmem, ale také dělám opravdu to, co mě baví, a můžu si vybírat, čím se budu bavit dál. Jak jsem již předeslal, o peníze nám nikdy prvoplánově nešlo a pakliže vstupujete do něčeho s čistou energií, to ostatní se už jenom nabaluje. Jsme absolutně nezávislí, nikdo nás nevyrobil, sami jsme svým pánem a to je to, co mě strašně baví.“ 

Celý rozhovor si můžete přečíst zde: http://www.musical.cz/…vna-v-kapse/

Queenie v O2 Arena vystoupí po legendě Queen!

Je to trochu bláznivé a proto i ten bulvární nadpis. Dnes hrajeme v O2 Arena „spolu“ s Queen + Adam Lambert… Hned po představení Queen+AL začne to naše jakožto opening a zároveň afterpárty nového Premier Clubu. Let us entertain you!

Vše nejlepší, Dominiku!

Obvykle se zde o soukromých a VIP představeních moc nerozepisujeme a ani je zde neuvádíme. Přesto ročně odehrajeme okolo 100 koncertů, z nichž je nemalá část tvořena právě koncerty pro TOP klientelu. Nejprve ale chceme poděkovat za velmi krásnou atmosféru čtvrtečního Vagonu! Po něm jsme páteční večer v Praze odehráli na párty společnosti Pepsi, v sobotu nám bylo ctí oslavit narozeniny brankářské legendy NHL Dominika Haška a příští týden nás čeká večírek TV Nova. Ale zpět k Vagonu.. Opravdu si považujeme vašich návštěv v tomto již kultovním pražském klubu a po nedávné novince Living On My Own a nynějším zařazení písně Scandal (poprvé s Rudy Neumannem) chystáme další pecky! Napište nám svá přání :-) 

Vánoční charitativní koncert v Táboře

13.12. v táborské Střelnici uskutečníme charitativní koncert, jenž bude okořeněn exkluzivní přítomností Československého komorního orchestru Praha a operní divy Eriky Jarkovské (sólistky opery Národního Divadla v Praze). Zazní tedy písně Queen v klasické rockové podobě, ale zároveň právě v provedení orchestru s naší kapelou. To vše pod záštitou organizací Kiwanis a UNICEF.

V rámci celosvětového projektu ELIMINATE – očkování proti tetanu pro 129 milionů žen a novorozenců pomůže každá vstupenka zachránit jeden lidský život.

Pro objednání vstupenek nás můžete kontaktovat na emailu, prostřednictvím formuláře zde na webu nebo i Facebooku.

Událost na Facebooku

5.9.2014 Hard Rock Cafe Praha a Freddie for a Day!

K příležitosti narození Freddie Mercuryho pořádáme již od roku 2012 vždy 5.9. v pražském Hard Rock Cafe charitativní koncert. Jinak tomu nebude ani tento rok – kapela se velmi těší! Koncertem se také oficiálně představí nový kytarista Queenie – Rudy Neumann.

Jedním z našich hostů bude skvělá Markéta MÁTLOVÁ a vy již jistě tušíte, že exkluzivně zazní duet Barcelona, přičemž na klávesy nás opět doprovodí Lukáš Čermák.

Stejně jako vloni i letos bude akce pod záštitou organizace The Mercury Phoenix Trust respektive Freddie For A Day, kam také vybrané prostředky poputují.

Začátek vystoupení 20:15, po vystoupení je plánována autogramiáda.

Událost na Facebooku http://www.marketamatlova.com/ http://www.mercuryphoenixtrust.com/

Reportáž VIP Zprávy TV Prima

Turné s FTV Prima - přijedeme i k Vám

V rozmezí srpna a října odjedeme se zpravodajstvím FTV Prima 10 koncertů ve velkých městech po celé ČR. Nenechte si nás v rámci akce „Prima jede… za Vámi“ ujít – pro více informací prosíme sledujte naše webové stránky a facebook.

Více koncertů ve Švédsku

Po úspěšném týdenním tour ve Švédsku se kromě dalších švédských koncertů v říjnu chystá pro příští rok štace napříč Skandinávií. Samozřejmě ale stále hojně koncertujeme i tady v ČR – pro informace navštivte naši sekci Koncerty.

Osobní tajemník Freddieho Mercuryho navštívil představení v plzeňském divadle

Včerejší představení muzikálu Divadla J.K.Tyla v Plzni, jež mapuje život Freddie Mercuryho a v němž titulní roli ztvárňuje náš zpěvák Michael Kluch, navštívil Freddieho osobní tajmeník pan Peter Freestone. Stejně jako dubnová představení jsou i všechna květnová představení již vyprodaná. „Freddie: The King of Queen“ se ale vrátí od září v nové sezóně a v novém divadle. http://plzensky.denik.cz/…adle-20.html