Guest Book

Please, here you can leave us a message or ask at what interests you. For a specific questions please use the form in the Contact section. Thanks

Verca

22.10.2010 23:16

Reply

Ahoj,vcerejsi koncert v Melodce byl super!!! Atmosfera bajecna, skutecne jsem si to uzila a energie mam ted na rozdavani! A jelikoz jsem nekuracka, tak to nemelo chybu. Kluci dik, nemam vic slov, snad jen at prijedete do Brna casteji!! Uz ted se tesim na duben. Verca.

Verca

22.10.2010 23:16

Reply

Martin

22.10.2010 13:00

Reply

Chcem sa spytat, neviete niekto, ake skladby od Queenov boli tesne pred nastupom kapely hrane na koncerte v Melodke? Dik moc.

P.S. Ako nefajciara ma prosba (nebol to zakaz...) o nefajcenie velmi potesila.

P.S.1. Tesim sa, az sa opat ukazete v Brne, mozno aj opat na Veceri Legiend.

Martin

22.10.2010 13:00

Reply

První skladbou - jak my nazýváme pre-intrem - byl remix písničky It's A Beautiful Day z alba Made In Heaven. tenhle remix vznikl někdy na přelomu let 2004/2005 a poprvé zazněl na turné Queen+Paul Rodgers 2005 taktéž coby takové pre-intro.
Intrem jako takovým byla potom nahrávka vytvořená přímo námi.
Také se těšíme :-) Už jsme byli osloveni pořadatelem akce a vypadá to, že se na Večeru Legend opět objevíme!

Queenie 23.10.2010 10:50

Queen Fan

21.10.2010 08:47

Reply

Několik negativ:
1. Zakazujete kouřit v klubu když hrajete. Přitom používáte mlhu, která je pro plíce asi 20x horší než cigaretový kouř!!! Mimochodem Freddy hulil jak fabrika....
2. Queen neměli klávesáka...! Byli pouze 4 kdežto vás poskakuje po jevišti 5.
3. Myslím že Freddy se obrací v hrobě, pokud slyší tu hrůzu kterou produkujete. Nedomnívám se, že je vhodné hrát něco co složil někdo jiný, někdo kdo na tom poctivě dřel celé roky. Pak přijde pětice jakýchsi neumětelů, kteří vše OKOPÍRUJÍ a drze se tím chlubí. Tak dopadají takzvaní "muzikanti" kteří nemají na to, aby složili vlastní skladby a jde jim jen o ždímání peněz z lidí, kteří jim na to slepě naletí. To je neomluvitelné !!
4. Bylo by možná dobré se obrátit na OSA, jestli odvádíte poplatky za produkci cizích skladeb ??

Queen Fan

21.10.2010 08:47

Reply

To je opravdu velmi "český" příspěvek:-)

GR 21.10.2010 09:49

ad 1 - mlhu používali, pokud se nepletu, naposledy v roce 2007. Nekuřácké koncerty jsou záležitostí posledního roku.
ad 2 - na koncertech s Queenama hrál klávesák Spike Edney.
ad 3, 4 - Uvedu 3 příklady kapel, které své revivaly podporují: Pink Floyd, Kiss, Yes (v tomto případě zpěvák z revivalové kapely dokonce nahradil frontmana Yes). Je vidět, že jste nepochopil podstatu existence revivalových kapel. Zkuste se podívat, jak často Queenie hrajou - rozhodně ne 5x týdně, tudíž nejde o nějaké tahání peněz z lidí (nehledě k tomu, že lístek stojí do 150 korun).
Ať tu nejste za čecháčkovského žvanila, tak se pokuste dokázat, co vlastního jste vytvořil vy:)

Ondra 21.10.2010 13:55

No ale ty si riadny debil ty si fanúšik Queenu no neverím.1. podporujem to ze tam zakazal fajčiť cigareta je najväčšie svinstvo a mlha sa skláda z neškodného tekutého dusíka a horúcej vody tak tu nekecaj že to je nebezpečne lebo keby bolo tak by to zakázali ne. 2. Dávam za pravdu Ondrovy myslis ze kto za neho hral na klavesoch keď Fredie behal po podiu a spieval. 3. Oni hrajú pre radosť kolko hudobných skupín hrá Queenov okrem skupiny Qeenie nepoznam nikoho aj keď už by mali zložiť niečo vlastného. A podla mňa sú suprový v CS im budem držať palce.

Michal B. 21.10.2010 19:15

Co to tu meleš?! Hulim jak sádrovej ježek, ale celkem kvituji to, že se na koncikách nekouří. Propálený hadry a popálený končetiny od cigaret taky nemusim, stačí, že je člověk zlitej pivem a má vokopaný boty a holeně. A podle toho, co píšeš asi nejsi až moc skalní fan, když popíráš "neoficiální" členy kapely, kterou tak "dobře" znáš. Spousta kapel je má, akorát nefigurují jako oficiální členové skupiny, ale nahrávají se skupinou alba, hrají na koncertech,... a pro to o nich většinou ví jen ti, co skupinu znají lépe než obyčejný posluchač. Celý tvůj příspěvek je jen o závisti, sedět na prdeli a kritizovat umí každej. Tak kluky prostě neposlouchej, nikdo Ti to nenutí. Koneckoncům si myslím, že jakýmkoliv (a navíc tak dobrým způsobem, jako to dělají kluci) interpretovat takovouhle skupinu je umění. Ne přiživování. Vezmi si na příklad kolik známých interpretů od sebe navzájem přejímají songy... I velikáni jako U2 jsou kopírky.
Čusbus Ty... fando...

Kač 21.10.2010 23:06

Ty musis mit asi opravdu nejaky velky komplex a nenavidet vsecko kolem sebe...
Vcerejsi koncert v Brne byl uzasny kluci, paradni atmosfera...kaslete na takoveto debilky co si na vas honi ego...jste uzasni a brzo naslysenou!!!! :-)

simirek 22.10.2010 10:22

1) Mlhu používáme minimálně - pouze na dokreslení atmosféry (povětšinou na začátku vystoupení a potom u specifických písní). Vždy ale instruujeme techniky, aby s ní šetřili. Např. ve Vagonu nepoužíváme mlhu vůbec. Co se týče škodlivosti - porovnejte si někde na internetu složení cigaretového kouře a umělé mlhy. Aby ale nedošlo k mýlce - kouření zakazujeme, protože vysušuje sliznici, díky čemuž dochází během zpěvu k jejímu odírání a následnému zduření. To pochopitelně hlasivky ničí. Freddie sice kouřil, nikdy tak ovšem nečinil během zpívání :-)
Další negativní vlivy např. na kostýmy, paruky, ale i na zdraví všech atp. nemá smysl uvádět.
2) Od roku 81 do roku 84 s Queen jako klávesista pravidelně vystupoval Morgan Fisher. V roce 84 ho na všech dalších tour nahradil Spike Edney, který se i podílel na nahrávání alba A Kind of Magic.
3) Vy se ale napálit nedáte, že ne?
4) Poplatky za produkci skladeb umělců registrovaných v různých organizacích zabývajících se po celém světě ochranou autorských práv hudebníků - v ČR tyto umělce "chrání" OSA - odvádí VŽDY pořadatel akce, nikoli kapela samotná.

Queenie 23.10.2010 10:36

Tak takhle by to nešlo. Nesnášim lidi co jen pomlouvaj a myslí si, že znaj všechno!!! Queenie jsou ti nejlepší vystupující revivalové jaký znám a tohle je fakt sprosťárna. Styď se ty "rádoby fanoušku"!!!

Simča 23.10.2010 15:32

To snad není myšleno vážně. Nebo řízená provokace čekající na lavinu ohlasů. A někde někdo chytající se za kolena, jak smíchem trapným zmítán. Též chcete obviňovat muzikanty všech žánrů a stylů, když hrají díla těch velikanů, kteří nás opustili, že jen papouškují a nic neumí? Tak to jste vyrobil veliký nepodarek.

Hawka. 24.10.2010 23:51

Jsi magor. Tak jeď na Říp na Evu a Vaška. To je originál.

kocour 07.11.2010 23:39

Kopírování? :-D Víš, co mě baví na těch neustálých blábolech dokola a dokola, když někdo dělá revival a ne vlastní muziku? Jak jsou lidi, co tohle vůbec dokážou vypustit z pusy, neskutečně hloupí. Je zajímavé, že pokud autor napíše divadelní hru a přejme jí pak někdy jiné divadlo, nikdo se na to jako na kopírku nekouká. Když autor napíše píseň, kterou pak zpívá někdo jiný, tak se na to nikdo jako na kopírku nekouká. V klasické hudbě skladatel napíše skladbu a pak jí hraje kdejaký virtuoz a nikdo se na něj nedívá skrz prsty. Takže kde se bere logika, že herec může hrát cizí role a nemusí si je sám napsat, zatímco muzikant, který hraje hudbu, kterou napsal někdo jiný, protože má na to to zahrát taky, je kopírák? Zajímalo by mě, kdo vymyslel tuhle neskutečnou hovadinu a rozšířil jí mezi lidi. Že Quennie hrají songy, co nesložili? No a co? Pokud na to mají, tak proč ne. Upřímně řečeno, jako muzikant bych k jejich vystoupení našel výhrady (celá rytmika mi trochu nesedí, nemá to takový koule, jaký bych si představoval), ale proč? Je to v našich končinách zatím nejlepší revival Queenů, co jsem slyšel a navíc zpěvák kapely je opravdu hodně dobrý. Tak proč mít pořád dokola ty nesmyslné připomínky o revivalech?

Dan Panda 09.11.2010 05:02

Debata, která má šmrnc... Jsou tady částečně pravdy, částečně omyly a názory. Pravda, jde o revival a sem tam zvukově zaostává. Originál vždy je a bude originál. Takže buďme rádi za toto. Jinak ohledně počtu - opravdu to byla čtveřice, ale... ve většině případů se dělal buď multi-mix, popř. pomáhali studiový hudebníci. Pokud se podíváte na Wembley 86, celou verzi, tak najdete v určitých místech další "hudebníky" :-) Poslouchal jsem jen dostupné 2 dema mp3... pokud srovnám s originálem, tak mi to připadá takové strnulé, tvrdé... krom zpěvu... ale aranžmá bych doladil. :-))

Tak čest.

Dexy 10.11.2010 21:22

Jarda

21.10.2010 08:29

Reply

A jsi také gay jako byl Freddy ??
Když už kopie, tak se vším všudy, ne ?

Jarda

21.10.2010 08:29

Reply

A proč se ptáš, brouku? :-*

Michael Kluch - zpěv 23.10.2010 10:55

Tak to sedlo Michale. Takle bych taky chtěla umět někoho odpálkovat...

Simča 23.10.2010 15:29

zuzka

14.10.2010 22:29

Reply

Ahojky, musím přiznat že jsem velmi mile překvapená,na Quenech jsem vyrostla, a proto si nemohu odpustit otázku: Proč tě nevzali do originál skupiny Queen,vždyt tvůj zpěv je stokrát na vyšší úrovni než té jejich náhražky za Frediho.
Doufám že máte v repertuáru Bohemian rapsody, Princes of the Univers,Flash....Barcelonu asi ne vidte.
Tak snad někdy na Vašem koncertu

zuzka

14.10.2010 22:29

Reply

Ahoj, otázka je zřejmě směřována na mě :-)
Děkuji za lichotku. Jsme moc rádi, že je naše činnost přínosem.
A teď k odpovědi: Paul Rodgers je zkušený zpěvák s vynikajícím hlasem. Jeho technika je naprosto dokonalá a i když se ubírá jiným směrem - co se týče stylu - objektivně převyšuje mé aktuální schopnosti. Druhá věc je samotný fakt, že Brian ani Roger nejsou příznivci imitátorů v takovýchto projektech a je i otázkou, jak by něco takového na diváky působilo. Já osobně bych tam tedy raději viděl toho Paula Rodgerse, ale je to samozřejmě věc názoru :-)
Bohemian Rhapsody hrajeme, přičemž Barcelona by mohla v našem podání zaznít v Praze 24.11. v Hard Rock Cafe a to ku příležitosti výročí Freddieho úmrtí. Zatím je to ale pouze jen nápad, který snad takto mohu prozradit. Konečně Princes Of the Universe je jedna z mých nejoblíbenějších písní, zároveň je ale i dost náročná a pro běžného diváka ne až tolik známa. Uvažujeme ale o ní :-)
Brzy by se tady na stránkách měl objevit i náš repertoárový list, čili se všichni budou moci podívat na to, co od nás mohou slyšet.
Díky za otázku a třeba tedy někdy na našem vystoupení ahoj

Michael Kluch - zpěv 15.10.2010 11:13

nechci nijak narazet ale hlas zpevaka teto kapely je hodne odlisny od originalu.Kdyz jsem dneska nahodou narazil na tyto stranky a pustil si ukazky,ocekaval jsem mnohem vice.Nemam nic proti revivalum hrajici kapely kterezto uz nehraji (byt v puvodni sestave) ani proti teto kapele nemam nic,at si hraji co chteji,je to jejich boj a zivot,ale nelibi se mi kdyz o sobe prohlasuji ze jsou "kralovnou ceskych Queen revivalu" a pritom na to pevecky nemaji.Ostatni Queen revivaly neznam,ale tohle ma do originalu proste hodne daleko.

Rudy 21.10.2010 19:57

barbora

14.10.2010 21:36

Reply

super koncert vcera v bratislave!!!:)

barbora

14.10.2010 21:36

Reply

ospravedlnujem sa napisala som to prilis jednoducho...boli ste uzasniiiii!

barbora 14.10.2010 21:43

Děkujeme:-)i my jsme si koncert užili.Vy jste byly také úžasní:-)

Tomáš-kytara 14.10.2010 22:02

pripájam sa, ten koncert v PKO nemal chybu, boli ste naozaj naozaj úžasní..velkolepí!!!velké WAU, velká poklona ;)
držím Vám palce a dúfam, že sa na Vašom koncerte ešte niekedy vyskytem :)

Magdaléna 15.10.2010 13:55

Faye

14.10.2010 11:54

Reply

Moc pěkné stránky, povedly se vám ;-))

Faye

14.10.2010 11:54

Reply

Kač

10.10.2010 22:14

Reply

Bombaaaa! Je mi moc líto, že jsem o vás nevěděla dřív! Na Queenech jsem vyrůstala a teď v dospělosti mě mrzí, že nemůžu jít na koncert, protože už Freďák není mezi námi, ale po tom, co jsem vás viděla v telce, už vim, že na koncert Queen jít můžu, protože vy nejste Queen rivajvl, ale Queen substitute :-) Moje sms máte jistý a doufám, že se ve Vagónu uvidíme a zahrajete mi "Save me" ;-)
Ps.: Už vim, jak by vypadal Freddie bez předkusu... Celej Ty Míšo.

Kač

10.10.2010 22:14

Reply

Lenka

10.10.2010 17:48

Reply

V Moravské Třebové to bylo supeer.... krásně se vzpomínalo na Fredyho.... Děkuji za foto. Doufám že CS ma Talent vyhrajete!!!!

Lenka

10.10.2010 17:48

Reply

Simča

09.10.2010 18:49

Reply

Ahoj. Zdravim všechny. Moc se mi líbí, jak hrajete a jsem ráda, že jste sebrali odvahu a šli do Česko Slovensko má talent. Takovejch revivalů už jsem viděla mraky a nebojim se napsat, že vy jste ti nejlepší. O Queeny se zajímám asi 3 roky a moc jste mě vaší "existencí" potěšili. Díky moc. Držim palce a ať vše zvládáte tak, jak jste jistě zvládali doposud.

Simča

09.10.2010 18:49

Reply

Send message

Respond to the contribution Kač 10.10.2010 22:14 | Cancel responding to contribution
Queenie - Freddie Mercury