Guest Book

Please, here you can leave us a message or ask at what interests you. For a specific questions please use the form in the Contact section. Thanks

Roman

12.07.2010 22:47

Reply

Ahoj kluci,
u toho faux paus co píše Katka jsem nebyl, ale rád přiznávám, že z několika předchozích návštěv ve Vagónu vás i přes to baštim jak malej kluk.
Na Queenech jsem vyrůstal už v době kdy se cca Michal narodil, sólovými deskami Fredieho, Briana i Rogera to pokračovalo.
Ale co chci teď hlavně říct?
V reakci na Michalovu reakci na Katčinu reakci na Michalovu akci dne 28.5.2010 - Michale, prosím Tě, udělej vše pro to, ať vás to hraní baví všechny co nejdéle!
Nestraš nás, cituji: "a protože všeho se dá přejíst, může se jednoho dne stát, že nás to jednoduše bavit přestane" - takhle skvělý revival takhle fenomenální předlohy nevím kde bychom jinak hledali...
A to pevně věřím, že to kvantum nadšenců, kteří vám spolu se mnou tak nadšeně vagón plní, by mi dalo za pravdu. A navíc - jestli vedle toho všeho umíte přitáhnout i 5.000 kousků na open air, pak si zaděláváte na setsakramentskej závazek vůči svým fandům chlapci... :-)
Podzim a zima se blíží (= vopruz - miluju léto a současný vedra), váš "vagonovej" program je bohatej, tak ahoj tam...
Rád vás zas uvidím nebo "alespoň :-)" uslyším - obojí stojí moc a moc za to!
Roman

Roman

12.07.2010 22:47

Reply

Katka

09.07.2010 11:32

Reply

Hezký den, velmi rády na Vás s kamarádkami chodíme.

Nicméně to, co slovně předvedl Michal - alias Freddie ve Vagonu 28.5. bylo tročku přehnaný.
Na koncertu pro lidi aby se vyjadřoval o ostatních členech z kapely jako "píčusové a zmrdi"...
Pane Kluchu, dejte nos trošičku dolů a sestupte z výšin. Nejste totiž jediný na světě, kdo si hraje na Freddieho. A dodávám, že Freddie vždy měl úroveň. A tímhle jednáním jste se té úrovní vzdálil nepřekonatelně daleko.

Doufám, že příště ponecháte slovníček sprostých výrazů doma a opět se předvedete v lepším světle. Tak jak jsem zvyklá já i zbytek publika.

Katka

Katka

09.07.2010 11:32

Reply

Vážená Katko, předně mi dovolte poděkovat za Vaši přízeň, kterou naší kapele s Vašimi kamarádkami projevujete. Zejména mě i kapelu těší, že naše vystoupení navštěvujete opakovaně a odnášíte si tak lecjaké zážitky.

Samozřejmě si tento "incident" vybavuji a rád se k němu vyjádřím/rád si ho "vyžeru".
To, co bylo mnou řečeno, nebylo myšleno vůči kapele nijak zle ani nijak povýšenecky. Mrzí mě však, že jsem v daný okamžik nebral na zřetel fakt, že publikum není z daleka zasvěceno do věcí, které se v poslední době u nás v kapele udály. Proto má myšlenka vyzněla zcela opačně, než jsem původně zamýšlel. To už se tak ale někdy stává, zvláště jste-li tolik ovlivněna emocemi. Vulgarismus - jako takový - (slova "zmrd" a "píčus" jsou Vaše slova. Mé slovíčko začínalo na "č". V kapele se V DOBRÉM častujeme i jinými přívlastky. Pravda jest -> Gut-Jarkovským odkojeni nejsme) měl celou situaci, v níž se tehdy kapela nacházela, ironizovat.
Nedá se nic dělat. Nezbývá, než si posypat hlavu popelem.. Co jsem řekl, to jsem řekl a omlouvám se všem těm, jenž můj výraz pohoršil.
Na druhou stranu bych rád poznamenal, že se na rockových koncertech objevují i horší fráze, které koneckonců nezřídka používal i Freddie Mercury. Tím to ale v žádném případě nechci zlehčovat.

Ještě mi dovolte malou vsuvku.
Kapela Queenie nevznikla proto, aby holila kšefty nebo aby si na něco "hrála" (to se týká každého jednotlivého člena kapely). My se snažíme naší interpretací písní Queen přinášet divákům zábavu, protože to naopak generuje zábavu nám. Dělá nám radost, když se všechno daří, když díky autentickému vybavení máme zvuk Queen, když lidi tleskají, když pláčí (radostí/dojetím - doufám :-) nebo když můžeme zahrát na tak velké a prestižní akci, jako je např. Freddie Mercury Montreux Memorial Day ve Švýcarsku... Muziku Queen máme prostě rádi, a proto to děláme.
Na druhou stranu je dosti svazující dělat revival a právě proto, že ani jeden z nás není na kapele bytostně či emocionálně (chci říct - nikdo z nás není fanaticky zamilován do své originální předlohy) závislý a protože všeho se dá přejíst, může se jednoho dne stát, že nás to jednoduše bavit přestane. To se samozřejmě týká i mě. Proto Vás chci ujistit o mém uvědomění si toho, že nejsem jediný, kdo se ve žlutém svršku pohybuje po pódiích, přičemž "hrát si na Freddieho", jak píšete, pro mě není v žádném případě o nic větší seberealizací, než je pro každého z nás úspěch kapely jako takový.

Doufám, že jsem Vám alespoň částečně nastínil pohnutky, které ovlivňujíce mou mysl zapříčinily toto faux paus.
Děkuji za možnost vyjádřit se k Vámi zmiňované věci a někdy třeba na viděnou. Možná už 17.7.2010 ve Vagonu :-)
M.K.

Michael Kluch - zpěv 10.07.2010 00:19

Ale jo, pamatuju si na jeden koncert (samozřejmě ze záznamu, pouštěli to z rádia), kdy Brian začal hrát písničku, ale to se nelíbili Freddiemu, asi to nebylo podle playlistu a vyfakoval ho :-)

Blaps 02.09.2010 14:43

franta

29.06.2010 00:58

Reply

chlapy ste fakt super,byl sem na pivivarský pouti ze ženou ve strakonicich ste fakt super rad bych Vas vydel znova dejte vědět kde bude někde v okolí držim palce at se daří

franta

29.06.2010 00:58

Reply

Jindra

27.06.2010 01:03

Reply

Strakonice, paráda! Nezapomenutelný a skvělý!

Jindra

27.06.2010 01:03

Reply

Nepůjde o klišé, když v podstatě prohlásím to samé.. Nechápali jsme, kde se tam najednou na nás vzalo tolik lidí. Dle pořadatele 5000 a to někteří lidé stáli na místech, odkud ani nemohli vidět. Opravdu elektrizující atmosféra!
Děkujeme!

Michael Kluch - zpěv 10.07.2010 00:50

Antarra

12.06.2010 10:49

Reply

Konečně jsem se na vás zase dostala (poprvé a naposledy to bylo na Vzpomínkovém večeru) a musím říct, že jste byli skvělí! Opět pro mě největším zážitkem bylo Innuendo a pak i IGSM, to se vám, kluci, opravdu klaním. Jen si myslím, že u druhé jmenované by se mohl Michal víc "předvádět" v takovém tom Freddieovském stylu. Ano a abych nezapoměla, hlasový doprovod ostatních v některých písničkách zněl...no...dokonale, jak jinak to vyjádřit. Kdyby jste tak chtěli trošku předěla Somebody To Love, aby tam bylo více toho sborového doprovodného zpěvu..i když je mi jasné, že by to bylo dost náročné. Nechť vám to ladí jako dosud (případně ještě lépe) a díky, možná se na vás dostanu ještě v HK a Přepychách (neboť to jsou mé rodné kraje a nejspíš bych vytáhla půlku rodiny a známých :-) ) Pěkně si užijte krásné letní dny:)

Antarra

12.06.2010 10:49

Reply

Ahoj, je vážně těžké odpovědět na takový příspěvek a neopakovat se.
Snad tedy "jen" díky! Těší nás Vaše radost a na zítřejší vystoupení v Přepychách chystáme skutečně specialitky, čili ...)

Michael Kluch - zpěv 10.07.2010 00:47

Markéta

31.05.2010 19:12

Reply

Pánové, já opět smekám... (kdybych tedy měla co :o)))
Po delší době jsem se konečně zase dostala na Váš páteční koncert ve Vagonu....po prvním zděšení, kdy jsme se před klubem z plakátů dozvěděli, že koncertujete v sobotu 29.5. ( a my tam byli v pátek...:o) jsme se pobavili nad dalšími plakáty, kde byl Váš koncert plánován dokonce na pátek 29.5. či sobotu 28.5. Nedali jsme se však odradit a milý pan barman (či provozní) nás ujistil, že jsme opravdu ve správnou dobu na správném místě.....a byli jsme! :o))
Ve snaze být Vám co nejblíže (samozřejmě kvůli umocnění kulturního prožitku ;o)))))), jsme se uvelebili u jednoho z předních stlolků a mysleli jsme si, jak Vás nejen krásně uslyšíme, ale i uvidíme....
Ale omyl.... Tak nějak jsem ty davy před námi očekávala, tudíž jsme na Vás sedící stejně vůbec neviděli, už vůbec ale nemluvím o tom, že při muzice, jakou hrajete a hlavně při tom, JAK jí hrajete, se prostě sedět stejně nedá.....!!!! :o) Prostě opět parádní zážitek....jste snad čím dál lepší.... Tak teda nevím, jak to půjde dál.... :o)))))) Krom toho také chválím super nápad nekuřáckého koncertu.....
Mějte se krásně a moc moc dalších úspěchů v tom, co děláte, protože to děláte SAKRA :o) dobře!
Pa Markéta

Markéta

31.05.2010 19:12

Reply

Jarda

21.03.2010 08:26

Reply

Ahoj kluci,dívám se na váš rozpis akcí ale nevidím tam ani Tovačov ani některé místo na moravě:-(.
Všichni jsme se těšily že se tu znovu oběvíte a užijeme si to jako loni.Letos to tedy neklapne?díky za odpověd.mějte se a at se daří.

Jarda

21.03.2010 08:26

Reply

Ahoj Jardo,
konkrétně v Tovačově na první polovinu letošního roku neplánujeme nic. Chceme ale zahrát po klubech v některých moravských městech. Sleduj prosím web.

Michael Kluch - zpěv 01.04.2010 15:17

Chase

12.03.2010 08:40

Reply

Kluci, díky moc za včerejší koncert. Přiznám se, že byť jsem o vaši existenci věděl už delší dobu tak díky přirozenému despektu malého českého člověka jsem neměl v plánu na vás někdy zajít z obavy jak sakra může někdo hrát Queen tak, aby se mi to líbilo, ale trocha zvědavosti pořád byla. Pak jsem si při prohlížení programu všiml, že váš koncert je nekuřácký a v ten moment bylo jasno, že musim zajít, už jen proto, abych tenhle nápad podpořil. Sbalil jsem čtyři kamarády, vyrazil a nelitoval. Klobouk dolů, jste zatraceně dobří. Navíc jste si mě úplně získali zahráním Innuenda, nikdy by mě nenapadlo, že ho jednou uslyšim. Takže ještě jednou díky a zase někdy, snad opět v kouřem nezkažené atmosféře nashledanou.

Chase

12.03.2010 08:40

Reply

Děkujeme za příspěvek i za chválu! Jsme opravdu moc potěšeni, že jste se rozhodli na nás vyrazit a podpořit v záměru nekuřáckého prostředí koncertu. Ač jsme zpočátku měli trochu strach, jak lidé zákaz kouření přijmou, byli jsme opravdu velmi mile překvapeni, kolik lidí nás v tomto záměru přišlo podpořit, a že i zarytí kuřáci s tím neměli problém. O to víc nás potom těší, že jsme vás naším vystoupením potěšili a doufám, že i tedy nalákali na další :) Ještě jednou děkujeme, budeme se těšit na další shledání!

Martin B. - basa 21.03.2010 13:21

Ondra a Kata

07.12.2009 21:13

Reply

Ahoj Misaku, doufam, ze DVDcko je koukatelny. Dalsi dostanes priste. Ted uz to pujde stahnout a zpracovat. Ahoj, Kacka a Ondra

Ondra a Kata

07.12.2009 21:13

Reply

Ahoj, ještě jednou díky - je to opravdu milé :-) Přiznám se, že mě by nebavilo to celou dobu točit O:-)
Pokud se stavíte v lednu, dáme si panáka :-)
Příjemné svátky!

Michael Kluch - zpěv 21.12.2009 18:08

Jarda

06.12.2009 21:21

Reply

Ahoj kluci,určitě si vzpomínáte když jste v dubnu navštívili v Tovačově u Přerova Pálení čarodějnic.Chci se zeptat jestli máte v plánu opět navštívit Tovačovský zámek a z opakovat to co v dubnu,bylo to senzační:-)Nebo někde v okolí Přerova.Díky za odpověd.Ať se daří.

Jarda

06.12.2009 21:21

Reply

Ahoj Jardo,
máme konkrétní myšlenku, ale o všem se rozhodne až v lednu/únoru příštího roku. Počítáme přímo s Tovačovem, protože zdejší areál a podmínky nám přijdou velmi příhodné. Uvidí se...
Díky a hezké svátky :-)

Michael Kluch - zpěv 21.12.2009 18:05

Send message

Queenie - Freddie Mercury