Vzpomínka na Queen - Czech Queen Convention (2011)


Koncerty

Novinky

Po našem květnovém vystoupení v klubu ROXY bude "Vzpomínka na Queen", konající se ku příležitosti 20. výročí úmrtí Freddie Mercuryho 19.11.2011 v KD Mlejn na Praze 13, vrcholem letošního roku - alespoň co se České republiky týče. V akci opět uvidíte náš originální podstavec pod bicí, stylově naaranžovanou světelnou show a samozřejmě mnoho dalšího z toho, co si chystáme vždy na velké koncerty. Speciálním hostem bude přední česká sopranistka Tereza Mátlová. Nemůžeme ani nezmínit účast - POZOR - Freddieho sestry Kashmiry a jeho komorníka Petera Freestona!

Událost na Facebooku zde.

Předprodej vstupenek: http://www.webticket.cz/akce/7722 Akce je kompletně VYPRRODÁNA

Na rok 2011 připadá hned několik kulatých výročí souvisejících s Queen. Celý svět opět žije rockovou královnou a ne jinak tomu bude letos na podzim v Česku. Letošní setkání fanoušků Queen bude velkou poctou Freddie Mercurymu. Jsme hrdí, že naše pozvání přijali dvě velmi významné osobnosti Freddieho života - sestra Kashmira Cooke a osobní asistent Peter Freestone. Třetím a neméně významným hostem bude Eva Urbanová, operní pěvkyně, která se netají láskou ke Queen. A to není vše. Bude to mejdan, který jste ještě nezažili! Přesně ve stylu mejdanů, které pořádali Queen budou jídlo a sekt roznášet polonahé hostesky. O hudbu se postará skupina Queenie, čeká vás několik video-dokumentů, výstava, tombola s exklusivními cenami, Queen market a tradiční Queen video party na závěr večera. Prostě oslavíme hudbu Queen a život Freddie Mercuryho stylem jakým by si on sám přál - naplno a hodně zvesela.

Přijďte všichni zavzpomínat na Queen a vzdát hold Freddiemu - 20. let od jeho skonu - za přítomnosti jeho sestry Kash.

TEREZA MÁTLOVÁ Operní pěvkyně - exkluzivní host Připravuje na 21.12. samostatný koncert na Žofíně s Pražskou komorní filharmonií, kterou bude dirigovat Leoš Svárovský. Vedle toho se připravuje na březnovou premiéru nově uváděného muzikálu Bídníci. Operní i muzikálová zpěvačka, absolventka pražské HAMU, vítězka ceny Talent roku operního festivalu v irském Wexfordu, je pravidelným hostem mnoha prestižních festivalů a světových operních scén. Natočila pro společnost Supraphon Records operu Mirandolina B. Martinů a u agentury GOJA své solové CD a CD Hvězda betlémská společně s Karlem Gottem, Evou Urbanovou a Danielem Hůlkou. GOJA ji po úspěšném konkurzu obsadila do role Cosette ve světovém muzikálu Les Misérables - Bídníci a do role Ellen v muzikálu Miss Saigon. Dvakrát byla hostem prestižního turné sopranistky Evy Urbanové a vystoupila jako host na turné “Má pouť” Karla Gotta.

FREDDIEHO SESTRA KASHMIRA Exklusivní host Do Prahy přijede úplně poprvé. Tato energická dáma, velmi podobná svému bratrovi, nám nabídne pohled tam, kam měla přístup pouze ona - do Freddieho soukromí.

EVA URBANOVÁ operní pěvkyně - milovnice Queen Dáma, která se netají svojí láskou ke Queen a Freddie Mercurymu. Vyprávět bude o svém vztahu k jejich hudbě i o tom jak jí rocková legenda inspiruje při zpěvu opery.

FREDDIEHO ASISTENT Peter Freestone Po Mercuryho boku strávil dvanáct let a byl s ním až do konce. Staral se o něj, vedl jeho domácnost. V současnosti navštěvuje různá setkání fanoušků po celém světě a teší se velké přízni. Již deset let žije v Česku.

QUEENIE Český Queen revival Skupina, která zazářila v tv pořadu Československo má talent. Více než dvouhodinová show připomíná Queen v nejlepších letech. Uslyšíte jejich největší hity ve skvělém podání.


20 years of Freddie Mercury passed away and 40 years since the band Queen was established. These are just two of few anniversaries in 2011. Queen fans in the Czech epublic form strong community, which does not forget these anniversaries. This event is here to celebrate Queen´s music and Freddie Mercury´s life with style – in the same way Queen or Freddie himself would. That means at full throttle with big fun. You are welcome to nice weekend in beautiful Prague. You can visit our fantastic city - Old town square or Prague castle, drink the best beer or try czech special food – dumpling. And you can enjoy Queen evening on Czech Queen Convertion.

More informations: http://www.fcqueen.cz/index2.php?page=7&id=206

FREDDIE´S SISTER KASHMIRA Exclusive Guest Kash Cooke will visit Prague for the first time. This energetic lady, very similar to her brother, will take us there, where only she was aloud – into Freddie´s privacy.

FREDDIE´S ASSISTANT Peter Freestone He spent 12 years by Freddie´s side. Nowadays is Peter visiting various Queen fan conventions around the world and is very popular with fans. He´s living in Czech Republic for ten years.

EVA URBANOVÁ Opera Singer - Queen Lover Czech famous diva, who´s not hiding her love to Queen and Freddie. She will talk about her relationship to their music and how is she inspired by this rock legend while singing opera.

QUEENIE Czech Queen Tribute Band This band was seen on TV show Czechoslovakia got talent. Their show, more than 2 hour long, remind us of Queen´s best years. You will hear their hits in great versions.


Na sociálních sítích