5.9.2012 - Křest našeho nového DVD a Freddieho narozeniny!


Koncerty

Novinky

5. září to bude přesně 66 let od doby, co se narodil Freddie Mercury. Ku této příležitosti v pražském Hard Rock Cafe pokřtíme naše dlouho očekávané DVD "Celebration of one Life" z loňské Vzpomínky na Queen, kde se pro změnu slavil Freddieho život jako takový. Kmotrem bude náš kamarád Ruda z Ostravy.

V Hard Rock Cafe, kde jsme se již několikrát představili, s námi v písni Barcelona opět vystoupí přední česká sopranistka Markéta Mátlová.

I my se tímto koncertem budeme ideově podílet na každoročně pořádané události "Freddie For A Day", jejíž charitativní pojetí rok co rok nabývá na popularitě zejména v zahraničí.

Vstupné ve výši 100,- Kč věnujeme české společnosti AIDS pomoc - Domu světla. Každý samozřejmě bude moci přispět i dobrovolně nad rámec vstupného. V průběhu vystoupení budou HAPPY HOURS na pivo a kromě našeho vystoupení vás bude čekat i pár překvapení a speciálních hostů.

Celou akci pojmeme ve Freddieho stylu tak, jak se sluší a patří. Přineste si nalepovací kníry (pokud nejste majiteli knírku přírodního) a ti odvážnější z vás mohou přijít v extravagantním kostýmu ala večírky Queen :-) Každý stylově extravagantní kostým bude mít vstup zdarma (pro inspiraci: http://youtu.be/KbqMD29qi58). Dále se fantasii meze nekladou.. Těšíme se na VÁS!!

  • další informace ohledně kompletního programu budou následovat.

Událost na Facebooku najdete zde.

http://www.hardrock.com

http://www.facebook.com/HardRockCafePraha

http://www.marketamatlova.com

http://aids-pomoc.cz

http://www.freddieforaday.com


Na sociálních sítích