Legenda QUEEN slovem a hudbou - 14.6. Olomouc


Koncerty

Novinky

Kapela Queenie přiváží do Olomouce kromě své show také osobního tajemníka rockové legendy Freddie Mercuryho. Pan Peter Freestone se o frontmana legendárních Queen staral plných 12 let a byl s ním až do jeho skonu. Divákům se tak naskýtá exkluzivní možnost, jak být v bezprostředním kontaktu s rockovou historií a to právě prostřednictvím slov pana Petera Freestona a autentické hudby v podání přední evropské tribute kapely Queenie.

Vystoupení se uskuteční 14.6.2013 v olomouckém kině Metropol. Vstupenky jsou v předprodeji k zakoupení zde.

Událost na Facebooku

V rámci svého TFA Project, na němž Peter Freestone spolupracuje s mladým hudebníkem Milanem Chrissem, příznačně porovnává rockového krále s nepotopitelným Titanicem. Během tohoto vystoupení promítá obrázky a vypráví o životě Freddie Mercuryho. O něm také vydal knížku, která před dvěma lety vyšla v českém překladu. Návštěvníci večera budou mít ve foyer možnost položit otázku a celkově se tak dozvědět zajímavosti ze života tohoto nezapomenutelného zpěváka.

Kapelu Queenie netřeba českému divákovi představovat. S ohledem na originální rekvizity, autentické vybavení, živý projev hraný v původních tóninách i aranžích a vizuální podobu se členy Queen předvádí výjimečnou show. Hlas zpěváka spolu se zvukem Rudého Speciálu (kopie kytary Briana Maye) dodává soundu Queenie nádech originálu a nejen proto se těší přízni fanoušků této britské superkapely. Přijetí publika si získali nejenom na území České republiky, ale napříč celou Evropou nebo např. také v Asii. Nyní patří mezi špičku imitátorů Queen.


Na sociálních sítích