Queenie mají nového Rogera! Kruh se uzavírá.


Novinky

Dámy a pánové, rádi bychom Vám oznámili obměnu na postu bicích, a sice, že kapela Queenie má nového člena, jímž je Petr "Bali" Baláš. Vítej na palubě! :-)

V loňském roce nás zasáhly dvě nedobrovolné personální obměny, kdy jsme ze zdravotních příčin byli nuceni angažovat doslova ze dne na den nového klávesistu a posléze po řádném konkruzu i bubeníka. Zatímco (věřte nebo ne :-) ) Michal David se na postu kláves pevně etabloval a kapela s jeho příchodem zaznamenala veliký přínos, v případě bicích nástrojů už to tak jednoznačné nebylo. Téměř po 10 měsících jsme tak s Glebem Chuykovem ukončili spolupráci. Tímto děkujeme a přejeme Glebovi mnoho zdarů.

S Balim jsme již odehráli závěrečnou norskou část naší jarní skandinávské tour a jeho naskočení do rozjetého vlaku dopadlo na výbornou! O tom, že není žádné ořezávátko, vypovídá i následující medailonek:

"Petr Baláš se pohybuje na hudební scéně již více než 12 let. Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka, přičemž jeho dlouholetým lektorem a zásadním mentorem je bubeník Václav Zima, u něhož bral soukromé lekce. Petr je firemním hráčem světového výrobce činelů #1 značky Zildjian, založil kapelu LOLA, ve které hrál 6 let a s níž vyhrál mimo jiné Mercedes Benz Live space show nebo Skutečnou ligu. Kromě toho působil i v dalších projektech jako např. Tábor Superstar band, slovenská kapela Popcorn Drama a další. Na svém kontě má natočenou i celou řadu alb. Kromě skupin, ve kterých sám působil, natáčel desky kapelám Sobi20, Lukrecia nebo Country Steel. Dlouhou dobu se také věnuje pedagogické činnosti. V současné době připravuje videoškolu ve spolupráci s Kytary.cz a v létě 2017 vyjde jeho nová bubenická učebnice. Učí na ZUŠ Sezimovo Ústí a na ZUŠ Želivského v Praze."

queen_62.jpeg queen_64.jpeg


Na sociálních sítích