Horečku úterní noci zažil český Freddie Mercury Michael Kluch. Nadchl Hybernii.


Novinky

Rozhovory

Michael Kluch

V úterý 23. ledna 2018 vystoupil frontman Queenie Michael Kluch na benefičním galavečeru v divadle Hybernia po boku dalších 56 účinkujících. Ti v představení Horečka úterní noci podpořili Nadační fond Veroniky Kašákové, jehož posláním je umožnit dětem z dětských domovů žít poté, co z nich odejdou, plnohodnotný a kvalitní život.

V Hybernii také vystoupili např. Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga Lounová, Radka Fišarová, Anna Slováčková, Petr Kutheil, Ivana Korolová, Monika Sommerová, Tereza Vítů, Ema Katrovas a další.

Modelka Veronika Kašáková pro svůj fond získala díky dobročinné akci neuvěřitelných 200 000 korun a příspěvek 1 000 000 korun od firmy Oriflame.

Převzato z http://www.aplausin.cz:

Horečku úterní noci zažil český Freddie Mercury Michael Kluch. Jeho vystoupení nadchlo Hybernii, ale i ostatní účinkující

Vypalovačky od skupiny Queen si na benefičním koncertě Horečka úterní noci v pražské Hybernii střihl Michael Kluch, který se zhostil své role Freddiho Mercuryho velmi svědomitě a sklidil za svůj výkon nejhlasitější aplaus. Duet Barcelona pak zazpíval s mladou zpěvačkou Emou Katrovas, která přes svou drobnou konstituci ovládla sál mohutným hlasem.

„Je moc hezké, že všichni tihle lidé, kteří tady účinkují, zpívají zadarmo. Dobré je i to, že se představení koná úspěšně už potřetí, předtím bylo v Mostě dvakrát vyprodáno. Zajímavé je na tomto projektu i to, že se v něm kombinuje muzikál, kde se odehrává příběh, a do toho jsou zasazeny písně//,“ referoval český Freddie a dodal: „//Jsme rádi, že se tady všichni sejdeme. Za tu dobu jsme se všichni skamarádili a panuje tu uvolněná atmosféra.“

Na výkon kolegy Klucha byl hodně zvědavý i zpěvák a muzikant Ondřej Ruml: „Největší zážitek je pro mě slyšet Michaela Klucha. Zasvěcení samozřejmě vědí, ale pro ty, kteří nevědí, tak bych rád na něj upozornil, protože to je člověk, který se zabývá revivalem Freddiho Mercuryho a je podle mě jeden z nejlepších na světě. Troufám si říct, že jsem nic podobného neviděl. On skutečně i trochu vypadá jako Freddie, sice nemá tolik výrazný předkus, ale má ten knír, umí se i pohybovat jako on a hlavně i v jeho hlase je cítit Freddie Mercury,“ řekl zpěvák, jenž sám patří mezi fanoušky kapely Queen.

Odkaz na původní článek: http://www.aplausin.cz/horecku-uterni-noci-zazil-cesky-freddie-mercury-michael-kluch-jeho-vystoupeni-nadchlo-hybernii-ale-i-ostatni-ucinkujici-/


Na sociálních sítích