Koncerty

V Brně ožila scéna kapely Queen

Strhující koncert kapely Queenie v pátek zažila po strop naplněná brněnská hala Sono. Během show si fanoušci kromě hudby užili i jedinečné pódium. To jako by z oka vypadlo kulisám z klipu The Miracle od Queen. Díky perfektní kombinaci hudební i vizuální složky se koncert nesl v úžasné atmosféře.„Letos za sebou máme již 150 koncertů v 17 zemích světa. Sono pro nás byl koncert roku, takové shrnutí. Chtěli jsme, aby si diváci odnesli jedinečný zážitek, a to se povedlo. Před dvěma lety jsme tu realizovali vyprodaný koncert s Československým komorním orchestrem Praha a Dětským sborem Brno. Přáli jsme si přinést něco nového, a proto jsme navrhli stage odpovídající scéně Queen, která se k tak jedinečnému vystoupení hodí,“ uvedl frontman kapely Michael Kluch.Kapela Queenie – world Queen tribute band reprezentuje absolutní špičku svého žánru. Ve vyprodaném brněnském Sonu se o tom mohlo přesvědčit přes tisíc diváků. Kapela odehrála dvouhodinový koncert, na kterém ovace fanoušků nebraly konce. Celá show vygradovala skladbou Barcelona, při níž se ke Queenie přidala sólistka Národního divadla Petra Alvarez. Potom si fanoušci ještě vyžádali další tři skladby. We Will Rock You, Friends Will Be Friends a We Are The Champions už zpívala jednohlasně celá hala.Koncert byl vyprodán už od konce léta a kvůli neutuchajícímu zájmu se kapela rozhodla příští rok udělat v Sonu hned dvě vystoupení, která se uskuteční 5. a 6. prosince 2019. Mimo to Queenie dorazí do dalších českých měst a také do mnoha zahraničních. Kromě jarního a podzimního skandinávského turné přijala skupina pozvání na šňůru po Střední Americe, která započne 20. dubna 2019 v Kostarice, tedy přesně 27 let od uskutečnění vzpomínkového koncertu k poctě Freddie Mercuryho v londýnském Wembley.

Queenie opět v brněnském SONO centru!

Po dlouhém očekávání se toto divácky oblíbené hudební uskupení opět vrací do brněnského SONO centra, aby navázalo na vyprodané vystoupení, jež zde před dvěma lety premiérově uskutečnilo. Letošní koncert ponese atributy podzimního skandinávského turné kapely. Kromě toho tentokrát Queenie do Brna přivezou pódiovou konstrukci a show ve stylu klubových koncertů Queen, kterou nazvali pojmem „QUEEN RELIVED“.

Diváci se mohou těšit i na speciálního hosta, jímž bude sopranistka Petra Alvarez, sólistka Národního divadla.

Událost na FB zde.

Vstupenky k zakoupení v síti GoOut.cz zde.

Novoroční párty v největším pokerovém kasinu Evropy

31.12.2017 byli Queenie hosty galavečera ku příležitosti oslav příchodu nového roku. Na událost, která se uskutečnila v největším evropském pokerovém kasinu v Rozvadově, přijali pozvání od Karla Vágnera, a po boku legendárních britských Smokie, Karla Gotta, Michala Davida nebo Mistra Kalinky, sólisty Vadima Ananěva, přivítali rok 2018.

http://www.ahaonline.cz/…a-konte.html

VYPRODÁNO: Barcelona - Palau de la Música Catalana

Již po druhé v tomto roce kapela Queenie vyprodala významný koncertní sál, který se nachází v samém srdci Barcelony. Z této sto let staré kulturní památky UNESCO odcházelo 1200 natěšených diváků s uspokojením ve tváři a s příslibem dalšího koncertu.

Queenie v následujících dnech čeká ještě několik dalších vystoupení ve Španělsku a Portugalsku.

Skvělý pátek v Divadle Kalich!

24. listopadu 2017 jsme se s Vámi potěšili při vyprodaném vystoupení v pražském Divadle Kalich! Moc děkujeme za Vaši návštěvu, které si ceníme i proto, že v tento den uplynulo přesně 26 let od odchodu Freddie Mercuryho do hudebního nebe a společně jsme tedy tímto koncertem mohli jeho život oslavit.

Máme velikou radost, protože jsme Vám poprvé představili novou koncepci jeviště inspirovanou klubovými koncerty Queen, jež nově obsahuje vlastní elevaci a světelnou stěnu, od níž si slibujeme ještě větší zážitek pro Vás diváky. Ale nenechte se mýlit – je to skvělý zážitek i pro nás!

Netrpělivě očekáváme 4. prosince 2017, kdy v tomtéž divadle uskutečníme pro velký zájem přidaný druhý koncert a nové jeviště nebude chybět. Abychom se ale neopakovali, pro prosincovou show jsme se rozhodli obměnit dramaturgii a zařadit některé jiné písně, aby si na své přišli i ti, kteří by naše vystoupení v Kalichu chtěli navštívit dvakrát. Svou přítomností nás na jevišti opět poctí sólistka Národního divadla – paní Petra Alvarez.

Posledních pár desítek vstupenek je ještě k zakoupení na stránkách Divadla Kalich zde.

Facebook událost

Přelom roku ve Španělsku

Po úspěšné dubnové návštěvě Španělska, se Queenie ke konci roku na jihozápad Evropy vrací, a spolu s jedním koncertem v Portugalsku zde odehrají dalších 8 představení.

10 let ve Vagonu

Letos v říjnu uplynulo 10 let od uskutečnění prvního koncertu Queenie v pražském kultovním klubu Vagon. Poprvé zde kapela vystoupila 7.10.2007 a od té doby tady s téměř železnou pravidelností koncertuje každý měsíc. Za tu dobu se kapela stala nejnavštěvovanější kapelou ve Vagonu, kde ji viděli tisíce diváků při stovkách hodin živé hudební produkce. Moc Vám děkujeme za Vaši přízeň, jež nás neustále pohání dál. Je to i Váše dílo ;-)

Přikládáme ilustrační koláž – došlo tedy i na dort od našeho skvělého fanklubu a operní árii Barcelona, kterou s námi zazpívala sólistka Národního divadla sopranistka Petra Alvarez.

Queenie přidávají koncert v Divadle Kalich!

Pro veliký zájem o vyprodaný koncert v pražském Divadle Kalich, který je věnován oslavě života Freddie Mercuryho a uskuteční se 24.11.2017, jsme se rozhodli udělat radost všem těm, co se již na toto představení nedostanou. Pro ty z Vás, kteří jste si už nestihli zajednat vstupenky nebo byste naše vystoupení chtěli vidět hned dvakrát, přidáváme další koncert 4.12.2017!

Na obou vystoupeních vůbec poprvé představíme pódiovou konstrukci ve stylu Queen, přičemž na prosincové představení si pro Vás již nyní chystáme krapet toho vánočního sentimentu. Naším hostem bude operní diva sopranistka Petra Alvarez, sólistka Národního divadla.

V jedné z nejvýraznějších a nejnavštěvova­nějších pražských scén Queenie poprvé vystoupili 13.4.2017, kdy sem zavítali s programem svého jarního evropského turné Forever. Koncert měl veliký ohlas a tak se kapela v čele s frontmanem Michaelem Kluchem, který se již v Divadle Kalich představil v hlavních rolích muzikálů RENT a Touha, po půl roce opět vrací.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji zde.

24.11.2017 událost na Facebooku

4.12.2017 událost na Facebooku

Ostravský Oktobeerfest

V sobotu 14.10. jsme odehráli poslední letošní openair koncert v ostravském Foru Nová Karolina. Děkujeme všem přítomným divákům za náramnou atmosféru. Naplno se tedy spustila zimní část sezóny, kdy se s námi budete potkávat již v uzavřených prostorách.

Queenie do Belgie s orchestrem

První říjnový týden Queenie odjíždí do Belgie, kde s filharmonickým orchestrem a sborem odehrají několik koncertů. Na jevišti se dohromady sejde přes 60 umělců a zazní ty největší hity Queen. Avizované koncerty zahrnují města jako Antverpy, Lutych, Louvain-la-Neuve a Brusel.