The legend of QUEEN in word and music – June 14th, Olomouc


Concerts

News

The band Queenie brings to Olomouc, in addition to their show, the personal secretary of the rock legend Freddie Mercury. Mr. Peter Freestone took care of the frontman of the legendary Queen for 12 years and was with him until his death. Spectators will thus have an exclusive opportunity to be in direct contact with rock history through the words of Mr. Peter Freestone and the authentic music by Queenie, the leading European tribute.

The performance will take place on June 14, 2013 in the Metropol cinema in Olomouc. Advance tickets are available here.

Facebook event

V rámci svého TFA Project, na němž Peter Freestone spolupracuje s mladým hudebníkem Milanem Chrissem, příznačně porovnává rockového krále s nepotopitelným Titanicem. Během tohoto vystoupení promítá obrázky a vypráví o životě Freddie Mercuryho. O něm také vydal knížku, která před dvěma lety vyšla v českém překladu. Návštěvníci večera budou mít ve foyer možnost položit otázku a celkově se tak dozvědět zajímavosti ze života tohoto nezapomenutelného zpěváka.

Kapelu Queenie netřeba českému divákovi představovat. S ohledem na originální rekvizity, autentické vybavení, živý projev hraný v původních tóninách i aranžích a vizuální podobu se členy Queen předvádí výjimečnou show. Hlas zpěváka spolu se zvukem Rudého Speciálu (kopie kytary Briana Maye) dodává soundu Queenie nádech originálu a nejen proto se těší přízni fanoušků této britské superkapely. Přijetí publika si získali nejenom na území České republiky, ale napříč celou Evropou nebo např. také v Asii. Nyní patří mezi špičku imitátorů Queen.


Na sociálních sítích