Všechny články

Revival? Není to o tom vzít si tepláky a hrát o dva tóny níž..

Čtete noviny? V Kultuře sobotního vydání Pražského deníku můžete najít dvoustránkový rozhovor s frontmanem kapely Queenie Michaelem Kluch hovořící nejenom o čtvrtečním vystoupení v Hard Rock Cafe Praha, kde Queenie budou křtít své první DVD.

Foto Dimír Šťastný

Rozhovor zde: prazsky.denik.cz

Nová videa na youtube

Na našem youtube kanálu nyní naleznete několik ukázek z připravované­ho DVD.

Křest DVD proběhne 5. září na Freddieho 66. narozeniny a to v pražském klubu Hard Rock Cafe. Jste všichni srdečně zváni :-) Více informací naleznete zde a nebo jednoduše o novinku níže.

5.9.2012 - Křest našeho nového DVD a Freddieho narozeniny!


 5. září to bude přesně 66 let od doby, co se narodil Freddie Mercury. Ku
této příležitosti v pražském Hard Rock Cafe pokřtíme naše dlouho
očekávané DVD „Celebration of one Life“ z loňské Vzpomínky na Queen,
kde se pro změnu slavil Freddieho život jako takový. Kmotrem bude náš
kamarád Ruda z Ostravy.

V Hard Rock Cafe, kde jsme se již několikrát představili, s námi v písni Barcelona opět vystoupí přední česká sopranistka Markéta Mátlová.

I my se tímto koncertem budeme ideově podílet na každoročně pořádané události „Freddie For A Day“, jejíž charitativní pojetí rok co rok nabývá na popularitě zejména v zahraničí.

Vstupné ve výši 100,– Kč věnujeme české společnosti AIDS pomoc – Domu světla. Každý samozřejmě bude moci přispět i dobrovolně nad rámec vstupného. V průběhu vystoupení budou HAPPY HOURS na pivo a kromě našeho vystoupení vás bude čekat i pár překvapení a speciálních hostů.

Celou akci pojmeme ve Freddieho stylu tak, jak se sluší a patří. Přineste si nalepovací kníry (pokud nejste majiteli knírku přírodního) a ti odvážnější z vás mohou přijít v extravagantním kostýmu ala večírky Queen :-) Každý stylově extravagantní kostým bude mít vstup zdarma (pro inspiraci: http://youtu.be/KbqMD29qi58). Dále se fantasii meze nekladou.. Těšíme se na VÁS!!

  • další informace ohledně kompletního programu budou následovat.

Událost na Facebooku najdete zde.

http://www.hardrock.com

http://www.facebook.com/…ockCafePraha

http://www.marketamatlova.com

http://aids-pomoc.cz

http://www.freddieforaday.com

Zahrajeme na Polish Queen Convention

Kapela Queenie zahraje 28.7.2012 na polském srazu fanoušků Queen. Je to pro nás pocta a zároveň se opět těšíme na tamní skvělé publikum. Polish Queen Convention je obdoba české Vzpomínky na Queen a letos se jí zúčastní přední znalec, spisovatel mnoha knížek a spolupracovník Queen Jim Jenkins. Polskému publiku představíme playlist podobný tomu z české Vzpomínky 2011.

Queenie odehrají dva koncerty na italské Sardinii

Dne 7.7. a 11.7. 2012 odehrají Queenie dva koncerty na italském ostrově Sardinia. Budete-li mít cestu kolem, přijďte se podívat!

Soutěžte o vstupenky na Rádiu HEY

Od středy 2.5.2012 do pátku 4.5.2012 můžete na Rádiu HEY několikrát denně soutěžit o vstupenky na koncerty kapely Queenie.

Více informací naleznete na webových stránkách rádia www.radiohey.cz

Queenie na jarním turné!

V měsících květen a červen 2012 si fanoušci Queen připomenou Freddie Mercury Tribute Concert, který se odehrál na Velikonoční pondělí 20. dubna 1992 ve Wembley. Ke 20. výročí tohoto koncertu skupina QUEENIE vyjíždí na výjimečné turné, pro nějž připravila vystoupení plná světel, připomínajících koncerty Queen. Navíc zazní fenomenální píseň Barcelona v duetu s přední českou sopranistkou Markétou Mátlovou.

Na koncertech zároveň proběhne křest našeho prvního DVD zachycujícího záznam úžasného vyprodaného večera „Vzpomínky na Queen“ – tedy sešlosti (nejen) českých fanoušků Queen 19.11.2011 v Praze, jehož se zúčastnila i Freddieho sestra paní Kashmira Cooke.

Více informací naleznete pod jednotlivými odkazy:

Brno 4.5.2012 – Liberec 23.5.2012 – Pardubice 1.6.2012 – Plzeň 7.6.2012

Queenie vystoupí v brněnském Semilassu

4.5.2012 od 20.00 si fanoušci Queen připomenou Freddie Mercury Tribute Concert, který se odehrál na Velikonoční pondělí 20. dubna 1992 ve Wembley. Ke 20. výročí tohoto koncertu skupina QUEENIE připravila vystoupení plné světel, připomínajících koncerty Queen, a navíc zazní fenomenální píseň Barcelona.

Facebook

Předprodej vstupenek:
KC SEMILASSO – Palackého třída 126, Brno, tel.: 541 247 010 BKC – Běhounská 17, tel.: 542 210 863 IN­DIES – Poštovská 2, tel.: 542 218 382 S­TUDENT AGENCY – DŮM PÁNŮ Z LIPÉ – nám. Svobody 17, tel.: 532 292 222 K­UDRNA – podchod pod Hl. nádražím, tel.: 542 216 764

Queenie a olympijský Leuven

16. 2. 2012 Queenie spolu s belgickými reprezentanty propagovali v belgickém městě Leuven letošní letní Olympiádu.

Na fotky se můžete podívat v naší galerii zde.

Queenie do Turecka

Ku příležitosti výročí 20 let od Freddie Mercury tribute koncertu – tedy vzpomínkového vystoupení, které se odehrálo po Freddieho smrti 20.4. 1992 v Londýně – Queenie ke konci dubna odehrají dvě samostatné show v Turecku. Navštívíme Istanbul a Ankaru, přičemž právě vystoupení v Ankaře bude vůbec prvním vystoupením Queenie na „cizím“ kontinentě. Těšíme se nejen na krajany!