Všechny články

Asistent Freddie Mercuryho bude spolupracovat s QUEENIE

Po naší společné show v Týništi nad Orlicí se rýsuje další spolupráce. Více se dočtete zde: http://www.regionycr.cz

Největší z největších! - ROXY 5.5.2011

5. května od 19:30 vystoupíme na velkém pódiu ve známém pražském klubu ROXY. Dosud největší koncert QUEENIE v Praze překonávající i naše listopadové vystoupení v Hard Rock Cafe. Mimo mix různých hitů legendárních Queen představíme světelnou show s videoprojekcí, samozřejmě také náš 6000 wattový světelný podstavec pod bicí – a po dlouhé době opět song BARCELONA s přední českou sopranistkou Markétou Mátlovou.

WE WILL ROCK YOU!

Vstupenky za 150,– Kč lze v předprodeji zakoupit přímo na portálu Ticketstream.cz

Událost na facebooku zde.

15.4. s Peterem Freestonem v Týništi

Týniště nad Orlicí zavzpomíná na legendární Queen. Vzpomínkového veřera se zúčastní i osobní komorník Freddie Mercuryho Peter Freestonem. S Peterem jsme se poznali již dříve a těšíme se, že se opět setkáme.

Kromě Peterova vyprávění a vystoupení Queenie bude na pořadu večera promítání krátkého filmu z Montreux ve Švýcarsku, kde Queen trávili mnoho chvil a kde nahráli svá poslední alba. V Montreux se také koná každoroční sešlost fanoušků Queen z celého světa – Queenie zde jako hlavní kapela vystoupili v zaří 2008.

Odkaz na událost na Facebooku zde.

Večer Legend radia HEY 2011!

Skvělý včerejší večer v Brně!! Díky!

http://vecerlegend.cz/

fotky z legend: http://www.photomusic.cz/…dia-hey.html

Předsemifinálové INTERVIEW pro blog ČeskoSlovensko má TALENT 2010

Třeba se o nás dozvíte zase něco nového :-) Původní umístění článku naleznete zde.

***

Queenie: Člověk, který jde na koncert, by měl dostat mnohem více než jen živou podobu studiových písní

13. Listopad 2010 | Rozhovor

Dnešní rozhovor nám poskytl Michael Kluch alias Freddie Mercury z revival kapely Queenie. Na co se můžeme těšit v semifinále? Jak se dala tato skupina dohromady? Jak přežili Velký třesk? Čtěte v článku a dozvíte se to i mnohem více.

22.2.2011 - 5. narozeniny Queenie oslaví ve Vagonu!

Už je to pět let, co byla kapela Queenie založena. Naše páté narozeniny oslavíme 22.2.2011 v Praž­ském Vagonu. Přijďte si je s námi v úterý užít! Chystáme speciální playlist, nějaké ty fórky/překvapení a také premiéru nové písně z repertoáru Queen.

Tímto vystoupením se zároveň zúčastníme mezinárodního festivalu „Mene Tekel – Rockem proti totalitě“. Součástí večera bude i projekce krátkého filmu, po němž samotný koncert započne.

Odkaz na událost na Facebooku zde.

Http://www.va­gon.cz

http://www.menetekel.cz

V pardubické Hobe Music Hall 11.2.2011

Tento pátek vystoupí Queenie v Pardubicích. Přijďte se podívat na naši show plnou krásných písní nesmrtelných Queen!

Událost na facebooku

http://www.hobe.cz/

Jak se mají Queenie po Talentu?

TV JOJ zajímalo, jak se kapele vede po soutěži Česko Slovensko Má TALENT.. Podívejte se na rozhovor s námi, který se realizoval hned po našem vystoupení v Turnově 28.1.2011.

Na video se můžete podívat zde.

2011 ... START!

Včera jsme odstartovali rok 2011 skvělým vystoupením v našem již téměř domovském klubu – v pražském Vagonu. Koncert na nás výjimečně zapůsobil a můžeme jen konstatovat, že máme pořád velikou chuť hrát. Snad nám to vydrží, protože je toho před námi opravdu hodně. Počet vystoupení se výrazně stupňuje, ale nechceme zůstat jen u firemních a soukromých večírku. Chceme Vám být blíže a tak se v roce 2011 zaměříme i na oblasti, kde jsme zatím veřejně nevystupovali. Proto pečlivě sledujeme Vaše poznámky a příspěvky. Dejte nám jen trochu času k organizaci. Celkově vzato máme v úmyslu udržet i nadále vzestupnou tendenci kvality naší show. Rok 2010 byl velmi zajímavou etapou existence kapely Queenie, což samo o sobě vybízí k novým cílům. Děkujeme za Vaši podporu a v roce 2011 se těšíme na další zážitky!

Queenie*

Šťastné a veselé i vše nej do roku 2011!

Děkujeme všem za úžasnou podporu v roce 2010. Jsme rádi, že se společně bavíme a mimo krásných svátku přejeme do toho roku dalšího mnoho zdarů, úspěchů a pohody. Díky!