Rozhovory

Horečku úterní noci zažil český Freddie Mercury Michael Kluch. Nadchl Hybernii.

V úterý 23. ledna 2018 vystoupil frontman Queenie Michael Kluch na benefičním galavečeru v divadle Hybernia po boku dalších 56 účinkujících. Ti v představení Horečka úterní noci podpořili Nadační fond Veroniky Kašákové, jehož posláním je umožnit dětem z dětských domovů žít poté, co z nich odejdou, plnohodnotný a kvalitní život.

Hybernii také vystoupili např. Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga Lounová, Radka Fišarová, Anna Slováčková, Petr Kutheil, Ivana Korolová, Monika Sommerová, Tereza Vítů, Ema Katrovas a další.

Modelka Veronika Kašáková pro svůj fond získala díky dobročinné akci neuvěřitelných 200 000 korun a příspěvek 1 000 000 korun od firmy Oriflame.


Převzato z http://www.aplausin.cz:

Horečku úterní noci zažil český Freddie Mercury Michael Kluch. Jeho vystoupení nadchlo Hybernii, ale i ostatní účinkující

Vypalovačky od skupiny Queen si na benefičním koncertě Horečka úterní noci v pražské Hybernii střihl Michael Kluch, který se zhostil své role Freddiho Mercuryho velmi svědomitě a sklidil za svůj výkon nejhlasitější aplaus. Duet Barcelona pak zazpíval s mladou zpěvačkou Emou Katrovas, která přes svou drobnou konstituci ovládla sál mohutným hlasem.

Je moc hezké, že všichni tihle lidé, kteří tady účinkují, zpívají zadarmo. Dobré je i to, že se představení koná úspěšně už potřetí, předtím bylo v Mostě dvakrát vyprodáno. Zajímavé je na tomto projektu i to, že se v něm kombinuje muzikál, kde se odehrává příběh, a do toho jsou zasazeny písně,“ referoval český Freddie a dodal: „Jsme rádi, že se tady všichni sejdeme. Za tu dobu jsme se všichni skamarádili a panuje tu uvolněná atmosféra.

Na výkon kolegy Klucha byl hodně zvědavý i zpěvák a muzikant Ondřej Ruml: „Největší zážitek je pro mě slyšet Michaela Klucha. Zasvěcení samozřejmě vědí, ale pro ty, kteří nevědí, tak bych rád na něj upozornil, protože to je člověk, který se zabývá revivalem Freddiho Mercuryho a je podle mě jeden z nejlepších na světě. Troufám si říct, že jsem nic podobného neviděl. On skutečně i trochu vypadá jako Freddie, sice nemá tolik výrazný předkus, ale má ten knír, umí se i pohybovat jako on a hlavně i v jeho hlase je cítit Freddie Mercury,“ řekl zpěvák, jenž sám patří mezi fanoušky kapely Queen.

Odkaz na původní článek: http://www.aplausin.cz/…ucinkujici-/

Queenie na Českém rozhlase v živé talkshow Aleše Cibulky "Tobogan"

Na sobotu 25.11. od 11:00 jsme přijali pozvání Českého rozhlasu Dvojka do živě vysílané talkshow Aleše Cibulky „Tobogan“. V pořadu s podtitulem „O revivalech – těch nejlepších!“ se budete moci setkat s naším zpěvákem Michaelem Kluchem.

Pořad je možno navštívit i živě ve studiu, nicméně vstupenky jsou již vyprodány. Doufáme tedy, že si nás před sobotním polednem nezapomenete naladit ;-)

http://www.rozhlas.cz/dvojka/tobogan/

Michael Kluch v Nočním proudu Českého rozhlasu

Včerejší rozhovor s naším frontmanem si můžete poslechnout zde.

Queenie ve Snídani s Novou

27.5.2015 si Queenie přivstali, aby byli hosty pořadu Snídaně s Novou. Mimo to, že jsme sami byli hosty, jako hosta jsme si pozvali sopranistku Markétu Mátlovou, s níž jsme zahráli árii Barcelona. Na rozhovor s námi se můžete podívat níže, pro více videí ze Snídaně s Novou prosíme navštivte náš youtube kanál.

Michael Kluch pro největší český muzikálový server Musical.cz

Náš zpěvák Michael Kluch nejen o sobě v rozhovoru pro Musical.cz.

„Předně bych chtěl říci, že naši kapelu ani revivalem nenazýváme. To, co děláme, je hudební divadlo. Máme autentické nástroje, písně hrajeme v původních tóninách, nosíme dobové kostýmy a na jevišti jsme každý ve své roli. Nejde o imitaci, my jednoduše hrajeme Queen. Troufám si tvrdit, že díky takovéto filozofii jsme úspěšní a proto to řeknu přesně naopak – díky mé kapele jsem svobodný, protože kapela je nejen mým primárním příjmem, ale také dělám opravdu to, co mě baví, a můžu si vybírat, čím se budu bavit dál. Jak jsem již předeslal, o peníze nám nikdy prvoplánově nešlo a pakliže vstupujete do něčeho s čistou energií, to ostatní se už jenom nabaluje. Jsme absolutně nezávislí, nikdo nás nevyrobil, sami jsme svým pánem a to je to, co mě strašně baví.“ 

Celý rozhovor si můžete přečíst zde: http://www.musical.cz/…vna-v-kapse/

Rozhovor s Michaelem pro ČT24

15.3.2014 byl náš zpěvák Michael Kluch zpovídán živě ve Studiu 6 ČT24.

Na 10 minutový rozhovor se můžete podívat zde na našem youtube kanálu anebo přímo v archivu České Televize zde.

VIP zprávy TV Prima

20.2.2013 byla v pořadu VIP zprávy na TV Prima odvysílána reportáž o Queenie. Štáb nás překvapil na našem pražském vystoupení v klubu Vagon. Podívat se můžete zde: 

Celý pořad naleznete zde: http://play.iprima.cz/…a/318253/all

ROZHOVOR

Něco málo o našem (nejen) nedělním vystoupení na Ještědu: Queenie věnovali výtěžek ze křtu nemocným AIDS

Revival? Není to o tom vzít si tepláky a hrát o dva tóny níž..

Čtete noviny? V Kultuře sobotního vydání Pražského deníku můžete najít dvoustránkový rozhovor s frontmanem kapely Queenie Michaelem Kluch hovořící nejenom o čtvrtečním vystoupení v Hard Rock Cafe Praha, kde Queenie budou křtít své první DVD.

Foto Dimír Šťastný

Rozhovor zde: prazsky.denik.cz

Queenie v Jičíně

Krátky shot z našeho vystoupení v pohádkovém městě Jičín, které se uskutečnilo 30.9.2011 v Movies Dance Clubu, můžete zhlédnout zde.